Doprava

 

Kurýrní služba DPD.cz

Vytvořené a uhrazené objednávky do 14. hodiny pracovního dne odesíláme nejpozději následující pracovní den* (po 14. hodině plus jeden pracovní den). DPD je v naprosté většině doručuje další pracovní den od našeho odeslání.

 

Kurýrní služba PPL.cz**

Vytvořené a uhrazené objednávky do 14. hodiny pracovního dne odesíláme nejpozději do dvou pracovních dnů* (po 14. hodině plus jeden pracovní den). PPL je v naprosté většině doručuje další pracovní den od našeho odeslání.

Vytvořené objednávky s odběrem na dobírku do 14. hodiny pracovního dne odesíláme nejpozději do tří pracovních dnů* (po 14. hodině plus jeden pracovní den). PPL je v naprosté většině doručuje další pracovní den od našeho odeslání.

Večerní doručování – na přání zákazníka můžeme požadavek nastavit před odesláním zásilky, pouze však pro krajská města.

  

Česká pošta

Vytvořené/uhrazené objednávky do 14. hodiny pracovního dne odesíláme nejpozději do dvou pracovních dnů*. Česká pošta je doručí podle svých obchodních podmínek. Tento způsob přepravy je možné využít pouze do celkové hmotnosti 10 kg, což je limitní hodnota pro zaslání zásilky s označením "křehké".

 

Osobně

Kontaktujte nás na e-mailové adrese addero@addero.cz nebo telefonicky na čísle +420 774 730 121 pro dohodnutí termínu odběru v sídle firmy v Lutíně, (Zahrádky 274, Lutín, PSČ 78349) individuálně po dohodě i v Olomouci nebo Prostějově.

 

______________________________

* V měsících listopad, prosinec a leden, kdy expedujeme vysoké počty objednávek, se může doba odeslání prodloužit o další 1-2 pracovní dny s přednostním právem expedice objednávek uhrazených bankovním převodem. V tomto případě zákazníky vyrozumíme e-mailem.

** Důvodem o den delší doby odeslání je zrušení možnosti osobního předávání zásilek na depech PPL.