Doprava

 

Kurýrní služba DPD.cz

Vytvořené a uhrazené objednávky do 14. hodiny pracovního dne odesíláme nejpozději následující pracovní den* (po 14. hodině plus jeden pracovní den). DPD je v naprosté většině doručuje další pracovní den od našeho odeslání.

 

Kurýrní služba PPL.cz**

Vytvořené a uhrazené objednávky do 14. hodiny pracovního dne odesíláme nejpozději do dvou pracovních dnů* (po 14. hodině plus jeden pracovní den). PPL je v naprosté většině doručuje další pracovní den od našeho odeslání.

Vytvořené objednávky s odběrem na dobírku do 14. hodiny pracovního dne odesíláme nejpozději do tří pracovních dnů* (po 14. hodině plus jeden pracovní den). PPL je v naprosté většině doručuje další pracovní den od našeho odeslání.

Večerní doručování – na přání zákazníka můžeme požadavek nastavit před odesláním zásilky, pouze však pro krajská města.

  

Česká pošta

Vytvořené/uhrazené objednávky do 14. hodiny pracovního dne odesíláme nejpozději do dvou pracovních dnů*. Česká pošta je doručí podle svých obchodních podmínek. Tento způsob přepravy je možné využít pouze do celkové hmotnosti 10 kg, což je limitní hodnota pro zaslání zásilky s označením "křehké".

 

Osobně

Kontaktujte nás na e-mailové adrese addero@seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420 776 333 253 pro dohodnutí termínu odběru v sídle firmy v Lutíně, (Zahrádky 274, Lutín, PSČ 78349) individuálně po dohodě i v Olomouci nebo Prostějově.

 

______________________________

* V měsících listopad, prosinec a leden, kdy expedujeme vysoké počty objednávek, se může doba odeslání prodloužit o další 1-2 pracovní dny s přednostním právem expedice objednávek uhrazených bankovním převodem. V tomto případě zákazníky vyrozumíme e-mailem.

** Důvodem o den delší doby odeslání je zrušení možnosti osobního předávání zásilek na depech PPL.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení